Het kenteken van deze Alco At 20 C (4070WV) is niet meer actief.
Deze aanhangwagen is geëxporteerd, gesloopt, gestolen, of om een andere reden geschorst.
Voertuigsoort | Aanhangwagen (aanhanger) |
Inrichting | Open wagen |
Merk | Alco |
Model | At 20 |
Type | C |
Kenteken | 40-70-WV, 40–70–WV, 40 70 WV (gespeld: Vier Nul Zeven Nul Willem Victor) |
Europese voertuigcategorie | O2 |
Plaats chassisnummer | r. op trekdriehoek 070 cm a. hart koppeling |
Schadeverleden | Schades van deze Alco At 20 C opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 15-09-2016 (bijna 9 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 10-12-1982 (bijna 43 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 10-12-1982 (bijna 43 jaar geleden) |
Tijdlijn van de 4070WV |
|
10-12-1982 | Eerste tenaamstelling in nederland |
10-12-1982 | Eerste toelating |
15-09-2016 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Alco At 20 C opvragen |
Laadvermogen | 1460 kg |
Massa leeg voertuig | 540 kg |
Toegestane maximum massa voertuig | 2000 kg |
Breedte voertuig | 191 cm |
Afstand hart koppeling tot achterzijde voertuig | 435 cm |
Technische maximale massa voertuig | 2000 kg |
Schadeverleden | Schades van deze Alco At 20 C opvragen |
Wacht op keuren | Nee |
Exportindicator | Ja |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Schadeverleden | Schades van deze Alco At 20 C opvragen |
De gegevens van deze Alco At 20 C met kenteken 4070WV (uit sidecode 2) zijn bijgewerkt op: 12-07-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze aanhangwagen uit 1982? Of wil je de gedetailleerde waarde van 4070WV weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van 40-70-WV. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere aanhangwagens, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste aanhangwagens staan er dus niet tussen.
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken 40–70–WV één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om 40–70–WV makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters W en V kun je de volgende woorden maken: UWV, wave en WOV. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 4, 0, 7 en 0 met dat woord te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met W en V als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 4, 0, 7 en 0 in 4070WV vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle WV-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan 40Â 70Â WV, gebruik dan onderstaande zoekbox: