Voertuigsoort | Aanhangwagen (aanhanger) |
Inrichting | Caravan |
Merk | Constructam |
Model | Coral |
Type | 3 t |
Kenteken | WR-05-03, WR–05–03, WR 05 03 (gespeld: Willem Rudolf Nul Vijf Nul Drie) |
Europese voertuigcategorie | O2 |
Plaats chassisnummer | r. op trekdriehoek 055 cm a. hart koppeling |
Schadeverleden | Schades van deze Constructam Coral 3 t opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 28-08-2003 (ruim 22 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 22-10-1971 (bijna 54 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 22-10-1971 (bijna 54 jaar geleden) |
Tijdlijn van de WR0503 |
|
22-10-1971 | Eerste tenaamstelling in nederland |
22-10-1971 | Eerste toelating |
28-08-2003 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Constructam Coral 3 t opvragen |
Laadvermogen | 85 kg |
Massa leeg voertuig | 715 kg |
Toegestane maximum massa voertuig | 800 kg |
Breedte voertuig | 206 cm |
Afstand hart koppeling tot achterzijde voertuig | 505 cm |
Technische maximale massa voertuig | 800 kg |
Schadeverleden | Schades van deze Constructam Coral 3 t opvragen |
Maximale constructiesnelheid | 100 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Constructam Coral 3 t opvragen |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Constructam Coral 3 t opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Constructam Coral 3 t opvragen |
De gegevens van deze Constructam Coral 3 t met kenteken WR0503 (uit sidecode 1) zijn bijgewerkt op: 24-12-2024.
Op Ikwilvanmijnautoaf.nl verkoop je je caravan veilig vanuit thuis. Zonder gedoe. Verkocht.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze aanhangwagen uit 1971? Of wil je de gedetailleerde waarde van WR0503 weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van WR-05-03. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere aanhangwagens, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste aanhangwagens staan er dus niet tussen.
We kunnen de letters en cijfers van WR0503 uit 1971 ook een beetje door elkaar schudden. Zo krijg je kentekens uit andere sidecodes. Hier kun je ze zien, voor zover ze al bestaan en nog niet verlopen zijn:
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken WR–05–03 één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om WR–05–03 makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters W en R kun je de volgende woorden maken: awara, awari, oweeër, uwer, waaier, Waaijer, waar, wáár, Waijer, war, Warau, ware, weeër, weeëre, weer, wéér, Weijer, wier, Wier en Wijer. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 0, 5, 0 en 3 met dat woord te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met W en R als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 0, 5, 0 en 3 in WR0503 vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle WR-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan WRÂ 05Â 03, gebruik dan onderstaande zoekbox: