Voertuigsoort | Aanhangwagen (aanhanger) |
Inrichting | Huifopbouw |
Merk | Hapert |
Model | Dl-20 |
Kenteken | WV-98-46, WV–98–46, WV 98 46 (gespeld: Willem Victor Negen Acht Vier Zes) |
Europese voertuigcategorie | O2 |
Plaats chassisnummer | tegen r. balk 150 cm v. hart asstel |
Schadeverleden | Schades van deze Hapert Dl-20 opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 21-05-2003 (ruim 22 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 03-11-1975 (bijna 50 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 03-11-1975 (bijna 50 jaar geleden) |
Tijdlijn van de WV9846 |
|
03-11-1975 | Eerste tenaamstelling in nederland |
03-11-1975 | Eerste toelating |
21-05-2003 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Hapert Dl-20 opvragen |
Laadvermogen | 1324 kg |
Massa leeg voertuig | 676 kg |
Toegestane maximum massa voertuig | 2000 kg |
Breedte voertuig | 181 cm |
Afstand hart koppeling tot achterzijde voertuig | 443 cm |
Technische maximale massa voertuig | 2000 kg |
Schadeverleden | Schades van deze Hapert Dl-20 opvragen |
Maximale constructiesnelheid | 100 km/u |
Aantal wielen | 2 |
Schadeverleden | Schades van deze Hapert Dl-20 opvragen |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Hapert Dl-20 opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Hapert Dl-20 opvragen |
De gegevens van deze Hapert Dl-20 met kenteken WV9846 (uit sidecode 1) zijn bijgewerkt op: 24-12-2024.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze aanhangwagen uit 1975? Of wil je de gedetailleerde waarde van WV9846 weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van WV-98-46. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere aanhangwagens, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste aanhangwagens staan er dus niet tussen.
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken WV–98–46 één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om WV–98–46 makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters W en V kun je de volgende woorden maken: UWV, wave en WOV. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 9, 8, 4 en 6 met dat woord te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met W en V als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 9, 8, 4 en 6 in WV9846 vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle WV-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan WVÂ 98Â 46, gebruik dan onderstaande zoekbox: