Het kenteken van deze Kymco Agility 50 (F351LB) is niet meer actief.
Deze bromfiets is geëxporteerd, gesloopt, gestolen, of om een andere reden geschorst.
Voertuigsoort | Bromfiets (brommer/scooter) |
Inrichting | Snorfiets |
Merk | Kymco |
Model | Agility 50 |
Kenteken | F-351-LB, F–351–LB, F 351 LB (gespeld: Ferdinand Drie Vijf Één Lodewijk Bernard) |
Schadeverleden | Schades van deze Kymco Agility 50 opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 14-03-2014 (ruim 11 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 14-03-2014 (ruim 11 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 14-03-2014 (ruim 11 jaar geleden) |
Tijdlijn van de F351LB |
|
14-03-2014 | Eerste tenaamstelling in nederland |
14-03-2014 | Eerste toelating |
14-03-2014 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Kymco Agility 50 opvragen |
Massa leeg voertuig | 88 kg |
Massa rijklaar | 97 kg |
Toegestane maximum massa voertuig | 247 kg |
Schadeverleden | Schades van deze Kymco Agility 50 opvragen |
Aantal cilinders | 1 |
Cilinderinhoud | 49 cc |
Vermogen (brom-/snorfiets) | 220 kW (299 pk) |
Hoofdbrandstof | Benzine |
Retrofitroetfilter | Nee |
Schadeverleden | Schades van deze Kymco Agility 50 opvragen |
Aantal zitplaatsen | 2 |
Maximale constructiesnelheid | 25 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Kymco Agility 50 opvragen |
Wacht op keuren | Nee |
WAM verzekerd geregistreerd | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Kymco Agility 50 opvragen |
De gegevens van deze Kymco Agility 50 met kenteken F351LB (uit sidecode 10) zijn bijgewerkt op: 22-08-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze bromfiets uit 2014? Of wil je de gedetailleerde waarde van F351LB weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van F-351-LB. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere bromfietsen, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste bromfietsen staan er dus niet tussen.
We kunnen de letters en cijfers van F351LB uit 2014 ook een beetje door elkaar schudden. Zo krijg je kentekens uit andere sidecodes. Hier kun je ze zien, voor zover ze al bestaan en nog niet verlopen zijn:
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken F–351–LB één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om F–351–LB makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters F, L en B kun je flab maken. Nu hoef je alleen maar de cijfers 3, 5 en 1 met flab te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met F, L en B als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 3, 5 en 1 in F351LB vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle FLB-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan FÂ 351Â LB, gebruik dan onderstaande zoekbox: