Het kenteken van deze Kymco Agility50 (99DSL9) is niet meer actief.
Deze bromfiets is geëxporteerd, gesloopt, gestolen, of om een andere reden geschorst.
Voertuigsoort | Bromfiets (brommer/scooter) |
Merk | Kymco |
Model | Agility50 |
Kenteken | 99-DSL-9, 99–DSL–9, 99 DSL 9 (gespeld: Negen Negen Dirk Simon Lodewijk Negen) |
Schadeverleden | Schades van deze Kymco Agility50 opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 12-04-2013 (ruim 12 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 19-01-2006 (bijna 20 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 19-01-2006 (bijna 20 jaar geleden) |
Tijdlijn van de 99DSL9 |
|
19-01-2006 | Eerste tenaamstelling in nederland |
19-01-2006 | Eerste toelating |
12-04-2013 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Kymco Agility50 opvragen |
Massa leeg voertuig | 93 kg |
Toegestane maximum massa voertuig | 247 kg |
Schadeverleden | Schades van deze Kymco Agility50 opvragen |
Aantal cilinders | 1 |
Cilinderinhoud | 49 cc |
Vermogen (brom-/snorfiets) | 240 kW (326 pk) |
Hoofdbrandstof | Benzine |
Retrofitroetfilter | Nee |
Schadeverleden | Schades van deze Kymco Agility50 opvragen |
Aantal zitplaatsen | 2 |
Maximale constructiesnelheid | 45 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Kymco Agility50 opvragen |
Wacht op keuren | Nee |
WAM verzekerd geregistreerd | Nee |
Schadeverleden | Schades van deze Kymco Agility50 opvragen |
De gegevens van deze Kymco Agility50 met kenteken 99DSL9 (uit sidecode 7) zijn bijgewerkt op: 10-08-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze bromfiets uit 2006? Of wil je de gedetailleerde waarde van 99DSL9 weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van 99-DSL-9. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere bromfietsen, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste bromfietsen staan er dus niet tussen.
We kunnen de letters en cijfers van 99DSL9 uit 2006 ook een beetje door elkaar schudden. Zo krijg je kentekens uit andere sidecodes. Hier kun je ze zien, voor zover ze al bestaan en nog niet verlopen zijn:
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken 99–DSL–9 één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om 99–DSL–9 makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters D, S en L kun je de volgende woorden maken: ADSL, diesel en Diesel. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 9, 9 en 9 met dat woord te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met D, S en L als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 9, 9 en 9 in 99DSL9 vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle DSL-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan 99Â DSLÂ 9, gebruik dan onderstaande zoekbox: