Het kenteken van deze Malaguti Phantom F12-lc (DT467R) is niet meer actief.
Deze bromfiets is geëxporteerd, gesloopt, gestolen, of om een andere reden geschorst.
Voertuigsoort | Bromfiets (brommer/scooter) |
Merk | Malaguti |
Model | Phantom |
Type | F12-lc |
Kenteken | DT-467-R, DT–467–R, DT 467 R (gespeld: Dirk Theodoor Vier Zes Zeven Rudolf) |
Schadeverleden | Schades van deze Malaguti Phantom F12-lc opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 10-05-2011 (ruim 14 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 28-10-2006 (bijna 19 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 31-08-2005 (ruim 20 jaar geleden) |
Tijdlijn van de DT467R |
|
31-08-2005 | Eerste toelating |
28-10-2006 | Eerste tenaamstelling in nederland |
10-05-2011 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Malaguti Phantom F12-lc opvragen |
Massa leeg voertuig | 88 kg |
Massa rijklaar | 95 kg |
Schadeverleden | Schades van deze Malaguti Phantom F12-lc opvragen |
Cilinderinhoud | 49 cc |
Vermogen (brom-/snorfiets) | 170 kW (231 pk) |
Retrofitroetfilter | Nee |
Schadeverleden | Schades van deze Malaguti Phantom F12-lc opvragen |
Brandstof | Benzine |
Tankkorting via UnitedConsumers | Bestel de GRATIS tankpas en bespaar op elke tankbeurt! |
Maximale constructiesnelheid | 45 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Malaguti Phantom F12-lc opvragen |
Wacht op keuren | Nee |
WAM verzekerd geregistreerd | Nee |
Schadeverleden | Schades van deze Malaguti Phantom F12-lc opvragen |
De gegevens van deze Malaguti Phantom F12-lc met kenteken DT467R (uit sidecode 9) zijn bijgewerkt op: 18-08-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze bromfiets uit 2005? Of wil je de gedetailleerde waarde van DT467R weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van DT-467-R. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere bromfietsen, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste bromfietsen staan er dus niet tussen.
We kunnen de letters en cijfers van DT467R uit 2005 ook een beetje door elkaar schudden. Zo krijg je kentekens uit andere sidecodes. Hier kun je ze zien, voor zover ze al bestaan en nog niet verlopen zijn:
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken DT–467–R één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om DT–467–R makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters D, T en R kun je de volgende woorden maken: audiotoer, auditeur, auditor, auditoria, dateer, Dieter, doteer, editeur, editor, idioter en idioterie. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 4, 6 en 7 met dat woord te combineren.
Als je DT467R omdraait krijg je R764TD, een rode Hyundai Kona personenauto uit 2018.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met D, T en R als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 4, 6 en 7 in DT467R vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle DTR-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan DTÂ 467Â R, gebruik dan onderstaande zoekbox: