Het kenteken van deze Tomos S25/2 (69DKS2) is niet meer actief.
Deze bromfiets is geëxporteerd, gesloopt, gestolen, of om een andere reden geschorst.
Voertuigsoort | Bromfiets (brommer/scooter) |
Inrichting | Snorfiets |
Merk | Tomos |
Model | S25/2 |
Kenteken | 69-DKS-2, 69–DKS–2, 69 DKS 2 (gespeld: Zes Negen Dirk Karel Simon Twee) |
Europese voertuigcategorie | L1 |
Plaats chassisnummer | op framebuis |
Europese uitvoeringcategorie toevoeging | e |
Europese voertuigcategorie toevoeging | e |
Schadeverleden | Schades van deze Tomos S25/2 opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 04-06-2014 (ruim 11 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 08-11-2005 (bijna 20 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 31-08-2005 (ruim 20 jaar geleden) |
Tijdlijn van de 69DKS2 |
|
31-08-2005 | Eerste toelating |
08-11-2005 | Eerste tenaamstelling in nederland |
04-06-2014 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Tomos S25/2 opvragen |
Massa leeg voertuig | 55 kg |
Massa rijklaar | 62 kg |
Wielbasis | 108 cm |
Schadeverleden | Schades van deze Tomos S25/2 opvragen |
Cilinderinhoud | 49 cc |
Vermogen (brom-/snorfiets) | 0,92 kW (1,25 pk) |
Vermogen massarijklaar | 0,01 kW/kg |
Schadeverleden | Schades van deze Tomos S25/2 opvragen |
Brandstof | Benzine |
Vermogen | 0,92 kW (1,25 pk) |
Tankkorting via UnitedConsumers | Bestel de GRATIS tankpas en bespaar op elke tankbeurt! |
Maximale constructiesnelheid | 25 km/u |
Aantal wielen | 2 |
Schadeverleden | Schades van deze Tomos S25/2 opvragen |
Wacht op keuren | Nee |
WAM verzekerd geregistreerd | Nee |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Schadeverleden | Schades van deze Tomos S25/2 opvragen |
De gegevens van deze Tomos S25/2 met kenteken 69DKS2 (uit sidecode 7) zijn bijgewerkt op: 10-08-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze bromfiets uit 2005? Of wil je de gedetailleerde waarde van 69DKS2 weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van 69-DKS-2. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere bromfietsen, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste bromfietsen staan er dus niet tussen.
We kunnen de letters en cijfers van 69DKS2 uit 2005 ook een beetje door elkaar schudden. Zo krijg je kentekens uit andere sidecodes. Hier kun je ze zien, voor zover ze al bestaan en nog niet verlopen zijn:
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken 69–DKS–2 één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om 69–DKS–2 makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters D, K en S kun je de volgende woorden maken: Diekes, Dieks, Dijks, Diks, Doekes, doks en Dukes. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 6, 9 en 2 met dat woord te combineren.
Als je 69DKS2 omdraait krijg je 2SKD96, een grijze Kia Venga personenauto uit 2013.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met D, K en S als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 6, 9 en 2 in 69DKS2 vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle DKS-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan 69Â DKSÂ 2, gebruik dan onderstaande zoekbox: