LJL-45-X LJL-47-X

LJL-46-X: Expom Jacek

LJL-46-X Op deze pagina vind je alle informatie over LJL–46–X, een Expom Jacek. Het is een tractor-aanhanger uit 2014.

Wat wil je doen met LJL-46-X?

infoverkopentools

Specificaties van de LJL-46-X

Algemeen
Voertuigsoort Land- of bosb aanhw of getr uitr stuk (tractor-aanhanger)
Merk Expom
Model Jacek
Kenteken LJL-46-X, LJL–46–X, LJL 46 X (gespeld: Lodewijk Jan Lodewijk Vier Zes Xantippe)
Europese voertuigcategorie R
Schadeverleden Schades van deze Expom Jacek opvragen

Vervaldata en historie
Datum aanvang tenaamstelling 18-11-2021 (bijna 4 jaar geleden)
Datum eerste tenaamstelling in Nederland 18-11-2021 (bijna 4 jaar geleden)
Datum eerste toelating 30-06-2014 (ruim 11 jaar geleden)

Tijdlijn van de LJL46X

30-06-2014 Eerste toelating
18-11-2021 Eerste tenaamstelling in nederland
18-11-2021 Huidige aanvang tenaamstelling
Vorige eigenaren Vorige eigenaren van deze Expom Jacek opvragen

Eigenschappen
Maximale constructiesnelheid 40 km/u
Schadeverleden Schades van deze Expom Jacek opvragen

Status van het voertuig
WAM verzekerd geregistreerd Nee
Exportindicator Nee
Indicator openstaande terugroepactie Nee
Taxi-indicator Nee
Tenaamstellen mogelijk? Ja
Schadeverleden Schades van deze Expom Jacek opvragen

Tellerstand
Toelichting tellerstandoordeel Niet geregistreerd. (code: NG)
Schadeverleden Schades van deze Expom Jacek opvragen

Bijwerkdatum LJL-46-X

De gegevens van deze Expom Jacek met kenteken LJL46X (uit sidecode 11) zijn bijgewerkt op: 28-03-2025.

Wat wil je doen met deze Expom Jacek?

Schadeverleden van de LJL 46 X

Benieuwd naar het schadeverleden van deze land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 2014? Of wil je de gedetailleerde waarde van LJL46X weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!

Schadeverleden en vorige eigenaren

Tools voor deze Jacek (LJL46X)

Kentekenreeks

Hieronder staat de kentekenreeks van LJL-46-X. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere aanhangwagens voor land- of bosbouw, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste aanhangwagens voor land- of bosbouw staan er dus niet tussen.

Kenteken-shuffle

We kunnen de letters en cijfers van LJL46X uit 2014 ook een beetje door elkaar schudden. Zo krijg je kentekens uit andere sidecodes. Hier kun je ze zien, voor zover ze al bestaan en nog niet verlopen zijn:

  1. Sidecode 5: LJ-LX-46, een grijze Honda Civic 3d 1.5 lsi at sr personenauto uit 1995.
  2. Sidecode 6: 46-LJ-LX, een grijze Ford Mondeo personenauto uit 2003.
  3. Sidecode 11: LJL-46-X, een Expom Jacek land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 2014.

Kentekenburen

Als je elke letter en cijfer uit het kenteken LJL–46–X één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.

  1. Verandering op plek 1: HJL-46-X, een zwarte Ford Kuga personenauto uit 2022.
  2. Verandering op plek 1: TJL-46-X, een Massey ferguson 130 land- of bosbouwtrekker uit 1967.
  3. Verandering op plek 2: LHL-46-X, een Schliesing 440 zx land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 1994.
  4. Verandering op plek 2: LKL-46-X, een Veenhuis 45000 land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 1996.
  5. Verandering op plek 3: LJK-46-X, een Deutz-fahr K550 land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 1988.
  6. Verandering op plek 3: LJN-46-X, een Miedema Hs 80 land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 1977.
  7. Verandering op plek 4: LJL-36-X, een Bav 4t land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 1964.
  8. Verandering op plek 4: LJL-56-X, een Schuitemaker Sms 3000 land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 1986.
  9. Verandering op plek 5: LJL-45-X, een Nimos Gbz 2000 land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 1995.
  10. Verandering op plek 5: LJL-47-X, een Miedema Hst 170 land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 2000.
  11. Verandering op plek 6: LJL-46-V, een Claas K25 b land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 1981.
  12. Verandering op plek 6: LJL-46-Z, een Claas Volto 870 land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 2012.

Meer kentekens met L, J, L en X

Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met L, J, L en X als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 4 en 6 in LJL46X vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle LJLX-kentekens.

Meer Expom Jacek op voertuig-zoeker.nl

Expom Jacek aanhangwagens voor land- of bosbouw

vijf Expom Jacek aanhangwagens voor land- of bosbouw
Bekijk Expom Jacek aanhangwagens voor land- of bosbouw.
elf Expom aanhangwagens voor land- of bosbouw
Bekijk Expom aanhangwagens voor land- of bosbouw.

De meest verkochte tractor-aanhanger-modellen van Expom zijn: Expom Jacek, Expom Onbekend, Expom Tytan en Expom Mors.