Voertuigsoort | Land- of bosb aanhw of getr uitr stuk (tractor-aanhanger) |
Merk | Faber |
Model | Mpc midi |
Kenteken | LBL-31-N, LBL–31–N, LBL 31 N (gespeld: Lodewijk Bernard Lodewijk Drie Één Nico) |
Europese voertuigcategorie | S |
Schadeverleden | Schades van deze Faber Mpc midi opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 09-03-2021 (bijna 4½ jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 09-03-2021 (bijna 4½ jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 30-06-1999 (ruim 26 jaar geleden) |
Tijdlijn van de LBL31N |
|
30-06-1999 | Eerste toelating |
09-03-2021 | Eerste tenaamstelling in nederland |
09-03-2021 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Faber Mpc midi opvragen |
Maximale constructiesnelheid | 40 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Faber Mpc midi opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Nee |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Faber Mpc midi opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Faber Mpc midi opvragen |
De gegevens van deze Faber Mpc midi met kenteken LBL31N (uit sidecode 11) zijn bijgewerkt op: 28-03-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 1999? Of wil je de gedetailleerde waarde van LBL31N weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van LBL-31-N. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere aanhangwagens voor land- of bosbouw, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste aanhangwagens voor land- of bosbouw staan er dus niet tussen.
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken LBL–31–N één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om LBL–31–N makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters L, B, L en N kun je de volgende woorden maken: Elbalaan, labelen, labialen en lebalen. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 3 en 1 met dat woord te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met L, B, L en N als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 3 en 1 in LBL31N vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle LBLN-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan LBLÂ 31Â N, gebruik dan onderstaande zoekbox: