Voertuigsoort | Land- of bosb aanhw of getr uitr stuk (tractor-aanhanger) |
Merk | Fella |
Model | Ts 671 |
Kenteken | LGJ-26-S, LGJ–26–S, LGJ 26 S (gespeld: Lodewijk Gerard Jan Twee Zes Simon) |
Europese voertuigcategorie | R |
Schadeverleden | Schades van deze Fella Ts 671 opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 04-10-2021 (bijna 4 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 04-10-2021 (bijna 4 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 30-06-2012 (ruim 13 jaar geleden) |
Tijdlijn van de LGJ26S |
|
30-06-2012 | Eerste toelating |
04-10-2021 | Eerste tenaamstelling in nederland |
04-10-2021 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Fella Ts 671 opvragen |
Maximale constructiesnelheid | 25 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Fella Ts 671 opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Nee |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Fella Ts 671 opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Fella Ts 671 opvragen |
De gegevens van deze Fella Ts 671 met kenteken LGJ26S (uit sidecode 11) zijn bijgewerkt op: 28-03-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 2012? Of wil je de gedetailleerde waarde van LGJ26S weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van LGJ-26-S. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere aanhangwagens voor land- of bosbouw, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste aanhangwagens voor land- of bosbouw staan er dus niet tussen.
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken LGJ–26–S één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om LGJ–26–S makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters L, G, J en S kun je de volgende woorden maken: laagjes en logjes. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 2 en 6 met dat woord te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met L, G, J en S als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 2 en 6 in LGJ26S vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle LGJS-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan LGJÂ 26Â S, gebruik dan onderstaande zoekbox: