Voertuigsoort | Land- of bosb aanhw of getr uitr stuk (tractor-aanhanger) |
Merk | Joskin |
Model | 7000 |
Type | S |
Kenteken | LJL-76-V, LJL–76–V, LJL 76 V (gespeld: Lodewijk Jan Lodewijk Zeven Zes Victor) |
Europese voertuigcategorie | R |
Schadeverleden | Schades van deze Joskin 7000 S opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 17-11-2021 (bijna 4 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 17-11-2021 (bijna 4 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 30-06-1992 (ruim 33 jaar geleden) |
Tijdlijn van de LJL76V |
|
30-06-1992 | Eerste toelating |
17-11-2021 | Eerste tenaamstelling in nederland |
17-11-2021 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Joskin 7000 S opvragen |
Maximale constructiesnelheid | 40 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Joskin 7000 S opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Nee |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Joskin 7000 S opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Joskin 7000 S opvragen |
De gegevens van deze Joskin 7000 S met kenteken LJL76V (uit sidecode 11) zijn bijgewerkt op: 28-03-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 1992? Of wil je de gedetailleerde waarde van LJL76V weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van LJL-76-V. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere aanhangwagens voor land- of bosbouw, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste aanhangwagens voor land- of bosbouw staan er dus niet tussen.
We kunnen de letters en cijfers van LJL76V uit 1992 ook een beetje door elkaar schudden. Zo krijg je kentekens uit andere sidecodes. Hier kun je ze zien, voor zover ze al bestaan en nog niet verlopen zijn:
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken LJL–76–V één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Als je LJL76V omdraait krijg je V67LJL, een Toyota Hilux bedrijfsauto uit 2024.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met L, J, L en V als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 7 en 6 in LJL76V vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle LJLV-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan LJLÂ 76Â V, gebruik dan onderstaande zoekbox: