Voertuigsoort | Land- of bosb aanhw of getr uitr stuk (tractor-aanhanger) |
Merk | Mullie |
Model | T12 |
Kenteken | LGF-27-X, LGF–27–X, LGF 27 X (gespeld: Lodewijk Gerard Ferdinand Twee Zeven Xantippe) |
Europese voertuigcategorie | R |
Schadeverleden | Schades van deze Mullie T12 opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 27-09-2021 (bijna 4 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 27-09-2021 (bijna 4 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 30-06-1990 (ruim 35 jaar geleden) |
Tijdlijn van de LGF27X |
|
30-06-1990 | Eerste toelating |
27-09-2021 | Eerste tenaamstelling in nederland |
27-09-2021 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Mullie T12 opvragen |
Maximale constructiesnelheid | 35 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Mullie T12 opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Nee |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Mullie T12 opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Mullie T12 opvragen |
De gegevens van deze Mullie T12 met kenteken LGF27X (uit sidecode 11) zijn bijgewerkt op: 28-03-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 1990? Of wil je de gedetailleerde waarde van LGF27X weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van LGF-27-X. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere aanhangwagens voor land- of bosbouw, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste aanhangwagens voor land- of bosbouw staan er dus niet tussen.
We kunnen de letters en cijfers van LGF27X uit 1990 ook een beetje door elkaar schudden. Zo krijg je kentekens uit andere sidecodes. Hier kun je ze zien, voor zover ze al bestaan en nog niet verlopen zijn:
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken LGF–27–X één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met L, G, F en X als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 2 en 7 in LGF27X vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle LGFX-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan LGFÂ 27Â X, gebruik dan onderstaande zoekbox: