Voertuigsoort | Land- of bosb aanhw of getr uitr stuk (tractor-aanhanger) |
Merk | Schuitemaker |
Model | Lbo igloo 5k |
Kenteken | LRD-21-S, LRD–21–S, LRD 21 S (gespeld: Lodewijk Rudolf Dirk Twee Één Simon) |
Europese voertuigcategorie | R |
Schadeverleden | Schades van deze Schuitemaker Lbo igloo 5k opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 09-10-2023 (bijna 2 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 31-05-2022 (bijna 3½ jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 30-06-2019 (ruim 6 jaar geleden) |
Tijdlijn van de LRD21S |
|
30-06-2019 | Eerste toelating |
31-05-2022 | Eerste tenaamstelling in nederland |
31-05-2022 | Vorige aanvang tenaamstelling |
09-10-2023 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Schuitemaker Lbo igloo 5k opvragen |
Maximale constructiesnelheid | 40 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Schuitemaker Lbo igloo 5k opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Nee |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Schuitemaker Lbo igloo 5k opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Schuitemaker Lbo igloo 5k opvragen |
De gegevens van deze Schuitemaker Lbo igloo 5k met kenteken LRD21S (uit sidecode 11) zijn bijgewerkt op: 28-03-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze land- of bosb aanhw of getr uitr stuk uit 2019? Of wil je de gedetailleerde waarde van LRD21S weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van LRD-21-S. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere aanhangwagens voor land- of bosbouw, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste aanhangwagens voor land- of bosbouw staan er dus niet tussen.
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken LRD–21–S één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om LRD–21–S makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters L, R, D en S kun je de volgende woorden maken: Alards, alreeds, lords, Lourdes en luiaards. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 2 en 1 met dat woord te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met L, R, D en S als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 2 en 1 in LRD21S vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle LRDS-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan LRDÂ 21Â S, gebruik dan onderstaande zoekbox: