Voertuigsoort | Land- of bosbouwtrekker (tractor) |
Merk | Case international |
Model | 1566 |
Kenteken | TLF-06-D, TLF–06–D, TLF 06 D (gespeld: Theodoor Lodewijk Ferdinand Nul Zes Dirk) |
Europese voertuigcategorie | T |
Schadeverleden | Schades van deze Case international 1566 opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 24-09-2021 (bijna 4 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 24-09-2021 (bijna 4 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 30-06-1976 (ruim 49 jaar geleden) |
Tijdlijn van de TLF06D |
|
30-06-1976 | Eerste toelating |
24-09-2021 | Eerste tenaamstelling in nederland |
24-09-2021 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Case international 1566 opvragen |
Brandstof | Diesel |
Tankkorting via UnitedConsumers | Bestel de GRATIS tankpas en bespaar op elke tankbeurt! |
Opgegeven maximum snelheid | 30 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Case international 1566 opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Ja |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Case international 1566 opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Case international 1566 opvragen |
De gegevens van deze Case international 1566 met kenteken TLF06D (uit sidecode 11) zijn bijgewerkt op: 28-09-2024.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze land- of bosbouwtrekker uit 1976? Of wil je de gedetailleerde waarde van TLF06D weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van TLF-06-D. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere land- of bosbouwtrekkers, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste land- of bosbouwtrekkers staan er dus niet tussen.
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken TLF–06–D één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om TLF–06–D makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters T, L, F en D kun je de volgende woorden maken: uitleefde en uitloofde. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 0 en 6 met dat woord te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met T, L, F en D als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 0 en 6 in TLF06D vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle TLFD-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan TLFÂ 06Â D, gebruik dan onderstaande zoekbox: