Voertuigsoort | Land- of bosbouwtrekker (tractor) |
Merk | Eicher |
Model | Puma |
Type | I es202 |
Kenteken | GV-72-70, GV–72–70, GV 72 70 (gespeld: Gerard Victor Zeven Twee Zeven Nul) |
Europese voertuigcategorie | T |
Schadeverleden | Schades van deze Eicher Puma I es202 opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 03-09-2021 (ruim 4 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 03-09-2021 (ruim 4 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 30-06-1967 (ruim 58 jaar geleden) |
Tijdlijn van de GV7270 |
|
30-06-1967 | Eerste toelating |
03-09-2021 | Eerste tenaamstelling in nederland |
03-09-2021 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Eicher Puma I es202 opvragen |
Brandstof | Diesel |
Tankkorting via UnitedConsumers | Bestel de GRATIS tankpas en bespaar op elke tankbeurt! |
Opgegeven maximum snelheid | 20 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Eicher Puma I es202 opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Ja |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Eicher Puma I es202 opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Eicher Puma I es202 opvragen |
De gegevens van deze Eicher Puma I es202 met kenteken GV7270 (uit sidecode 1) zijn bijgewerkt op: 28-03-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze land- of bosbouwtrekker uit 1967? Of wil je de gedetailleerde waarde van GV7270 weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van GV-72-70. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere land- of bosbouwtrekkers, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste land- of bosbouwtrekkers staan er dus niet tussen.
We kunnen de letters en cijfers van GV7270 uit 1967 ook een beetje door elkaar schudden. Zo krijg je kentekens uit andere sidecodes. Hier kun je ze zien, voor zover ze al bestaan en nog niet verlopen zijn:
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken GV–72–70 één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om GV–72–70 makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters G en V kun je de volgende woorden maken: agave, gave, Geeve, geve en guave. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 7, 2, 7 en 0 met dat woord te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met G en V als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 7, 2, 7 en 0 in GV7270 vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle GV-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan GVÂ 72Â 70, gebruik dan onderstaande zoekbox: