Voertuigsoort | Land- of bosbouwtrekker (tractor) |
Merk | Fendt |
Model | Dieselross |
Type | F 17 w |
Kenteken | TRL-60-N, TRL–60–N, TRL 60 N (gespeld: Theodoor Rudolf Lodewijk Zes Nul Nico) |
Europese voertuigcategorie | T |
Schadeverleden | Schades van deze Fendt Dieselross F 17 w opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 07-01-2022 (ruim 3½ jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 10-11-2021 (bijna 4 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 30-06-1958 (ruim 67 jaar geleden) |
Tijdlijn van de TRL60N |
|
30-06-1958 | Eerste toelating |
10-11-2021 | Eerste tenaamstelling in nederland |
10-11-2021 | Vorige aanvang tenaamstelling |
07-01-2022 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Fendt Dieselross F 17 w opvragen |
Brandstof | Diesel |
Tankkorting via UnitedConsumers | Bestel de GRATIS tankpas en bespaar op elke tankbeurt! |
Opgegeven maximum snelheid | 16 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Fendt Dieselross F 17 w opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Ja |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Fendt Dieselross F 17 w opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Fendt Dieselross F 17 w opvragen |
De gegevens van deze Fendt Dieselross F 17 w met kenteken TRL60N (uit sidecode 11) zijn bijgewerkt op: 29-05-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze land- of bosbouwtrekker uit 1958? Of wil je de gedetailleerde waarde van TRL60N weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van TRL-60-N. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere land- of bosbouwtrekkers, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste land- of bosbouwtrekkers staan er dus niet tussen.
We kunnen de letters en cijfers van TRL60N uit 1958 ook een beetje door elkaar schudden. Zo krijg je kentekens uit andere sidecodes. Hier kun je ze zien, voor zover ze al bestaan en nog niet verlopen zijn:
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken TRL–60–N één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om TRL–60–N makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters T, R, L en N kun je de volgende woorden maken: Terlien, Terluin, traliën, treilen, triolen, troelen en uitruilen. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 6 en 0 met dat woord te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met T, R, L en N als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 6 en 0 in TRL60N vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle TRLN-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan TRLÂ 60Â N, gebruik dan onderstaande zoekbox: