Voertuigsoort | Land- of bosbouwtrekker (tractor) |
Merk | Fendt |
Model | Favorit 509 c |
Kenteken | TZN-26-S, TZN–26–S, TZN 26 S (gespeld: Theodoor Zaandam Nico Twee Zes Simon) |
Europese voertuigcategorie | T |
Schadeverleden | Schades van deze Fendt Favorit 509 c opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 28-12-2021 (ruim 3½ jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 28-12-2021 (ruim 3½ jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 30-06-1996 (ruim 29 jaar geleden) |
Tijdlijn van de TZN26S |
|
30-06-1996 | Eerste toelating |
28-12-2021 | Eerste tenaamstelling in nederland |
28-12-2021 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Fendt Favorit 509 c opvragen |
Brandstof | Diesel |
Tankkorting via UnitedConsumers | Bestel de GRATIS tankpas en bespaar op elke tankbeurt! |
Opgegeven maximum snelheid | 50 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Fendt Favorit 509 c opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Ja |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Fendt Favorit 509 c opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Fendt Favorit 509 c opvragen |
De gegevens van deze Fendt Favorit 509 c met kenteken TZN26S (uit sidecode 11) zijn bijgewerkt op: 02-01-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze land- of bosbouwtrekker uit 1996? Of wil je de gedetailleerde waarde van TZN26S weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van TZN-26-S. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere land- of bosbouwtrekkers, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste land- of bosbouwtrekkers staan er dus niet tussen.
We kunnen de letters en cijfers van TZN26S uit 1996 ook een beetje door elkaar schudden. Zo krijg je kentekens uit andere sidecodes. Hier kun je ze zien, voor zover ze al bestaan en nog niet verlopen zijn:
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken TZN–26–S één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om TZN–26–S makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters T, Z, N en S kun je T-zones maken. Nu hoef je alleen maar de cijfers 2 en 6 met T-zones te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met T, Z, N en S als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 2 en 6 in TZN26S vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle TZNS-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan TZNÂ 26Â S, gebruik dan onderstaande zoekbox: