Voertuigsoort | Land- of bosbouwtrekker (tractor) |
Merk | Fieldtrac |
Model | 270d |
Kenteken | TRT-04-J, TRT–04–J, TRT 04 J (gespeld: Theodoor Rudolf Theodoor Nul Vier Jan) |
Europese voertuigcategorie | T |
Schadeverleden | Schades van deze Fieldtrac 270d opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 15-11-2021 (bijna 4 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 15-11-2021 (bijna 4 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 30-06-2019 (ruim 6 jaar geleden) |
Tijdlijn van de TRT04J |
|
30-06-2019 | Eerste toelating |
15-11-2021 | Eerste tenaamstelling in nederland |
15-11-2021 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Fieldtrac 270d opvragen |
Brandstof | Diesel |
Tankkorting via UnitedConsumers | Bestel de GRATIS tankpas en bespaar op elke tankbeurt! |
Opgegeven maximum snelheid | 40 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Fieldtrac 270d opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Ja |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Fieldtrac 270d opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Fieldtrac 270d opvragen |
De gegevens van deze Fieldtrac 270d met kenteken TRT04J (uit sidecode 11) zijn bijgewerkt op: 01-03-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze land- of bosbouwtrekker uit 2019? Of wil je de gedetailleerde waarde van TRT04J weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van TRT-04-J. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere land- of bosbouwtrekkers, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste land- of bosbouwtrekkers staan er dus niet tussen.
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken TRT–04–J één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om TRT–04–J makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters T, R, T en J kun je de volgende woorden maken: autoritje, taartje, tiaraatje, toertje, traatje, traytje, treetje, triootje en truitje. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 0 en 4 met dat woord te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met T, R, T en J als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 0 en 4 in TRT04J vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle TRTJ-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan TRTÂ 04Â J, gebruik dan onderstaande zoekbox: