Voertuigsoort | Land- of bosbouwtrekker (tractor) |
Merk | Guldner |
Model | G25 |
Type | S |
Kenteken | TFS-20-V, TFS–20–V, TFS 20 V (gespeld: Theodoor Ferdinand Simon Twee Nul Victor) |
Europese voertuigcategorie | T |
Schadeverleden | Schades van deze Guldner G25 S opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 19-04-2021 (bijna 4½ jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 19-04-2021 (bijna 4½ jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 30-06-1967 (ruim 58 jaar geleden) |
Tijdlijn van de TFS20V |
|
30-06-1967 | Eerste toelating |
19-04-2021 | Eerste tenaamstelling in nederland |
19-04-2021 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Guldner G25 S opvragen |
Brandstof | Diesel |
Tankkorting via UnitedConsumers | Bestel de GRATIS tankpas en bespaar op elke tankbeurt! |
Opgegeven maximum snelheid | 24 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Guldner G25 S opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Nee |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Guldner G25 S opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Guldner G25 S opvragen |
De gegevens van deze Guldner G25 S met kenteken TFS20V (uit sidecode 11) zijn bijgewerkt op: 21-05-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze land- of bosbouwtrekker uit 1967? Of wil je de gedetailleerde waarde van TFS20V weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van TFS-20-V. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere land- of bosbouwtrekkers, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste land- of bosbouwtrekkers staan er dus niet tussen.
We kunnen de letters en cijfers van TFS20V uit 1967 ook een beetje door elkaar schudden. Zo krijg je kentekens uit andere sidecodes. Hier kun je ze zien, voor zover ze al bestaan en nog niet verlopen zijn:
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken TFS–20–V één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met T, F, S en V als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 2 en 0 in TFS20V vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle TFSV-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan TFSÂ 20Â V, gebruik dan onderstaande zoekbox: