Voertuigsoort | Land- of bosbouwtrekker (tractor) |
Merk | Holder |
Model | B12b |
Kenteken | TRR-16-R, TRR–16–R, TRR 16 R (gespeld: Theodoor Rudolf Rudolf Één Zes Rudolf) |
Europese voertuigcategorie | T |
Schadeverleden | Schades van deze Holder B12b opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 12-11-2021 (bijna 4 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 12-11-2021 (bijna 4 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 30-06-1966 (ruim 59 jaar geleden) |
Tijdlijn van de TRR16R |
|
30-06-1966 | Eerste toelating |
12-11-2021 | Eerste tenaamstelling in nederland |
12-11-2021 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Holder B12b opvragen |
Brandstof | Diesel |
Tankkorting via UnitedConsumers | Bestel de GRATIS tankpas en bespaar op elke tankbeurt! |
Opgegeven maximum snelheid | 20 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Holder B12b opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Ja |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Holder B12b opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Holder B12b opvragen |
De gegevens van deze Holder B12b met kenteken TRR16R (uit sidecode 11) zijn bijgewerkt op: 21-05-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze land- of bosbouwtrekker uit 1966? Of wil je de gedetailleerde waarde van TRR16R weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van TRR-16-R. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere land- of bosbouwtrekkers, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste land- of bosbouwtrekkers staan er dus niet tussen.
We kunnen de letters en cijfers van TRR16R uit 1966 ook een beetje door elkaar schudden. Zo krijg je kentekens uit andere sidecodes. Hier kun je ze zien, voor zover ze al bestaan en nog niet verlopen zijn:
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken TRR–16–R één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om TRR–16–R makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters T, R, R en R kun je de volgende woorden maken: tarreer, terraria, terreur, terriër en terroir. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 1 en 6 met dat woord te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met T, R, R en R als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 1 en 6 in TRR16R vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle TRRR-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan TRRÂ 16Â R, gebruik dan onderstaande zoekbox: