Voertuigsoort | Land- of bosbouwtrekker (tractor) |
Merk | Nuffield |
Model | 10/60 |
Kenteken | TKS-47-N, TKS–47–N, TKS 47 N (gespeld: Theodoor Karel Simon Vier Zeven Nico) |
Europese voertuigcategorie | T |
Schadeverleden | Schades van deze Nuffield 10/60 opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 15-09-2021 (bijna 4 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 15-09-2021 (bijna 4 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 30-06-1964 (ruim 61 jaar geleden) |
Tijdlijn van de TKS47N |
|
30-06-1964 | Eerste toelating |
15-09-2021 | Eerste tenaamstelling in nederland |
15-09-2021 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Nuffield 10/60 opvragen |
Brandstof | Diesel |
Tankkorting via UnitedConsumers | Bestel de GRATIS tankpas en bespaar op elke tankbeurt! |
Opgegeven maximum snelheid | 39 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Nuffield 10/60 opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Nee |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Nuffield 10/60 opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Nuffield 10/60 opvragen |
De gegevens van deze Nuffield 10/60 met kenteken TKS47N (uit sidecode 11) zijn bijgewerkt op: 23-09-2024.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze land- of bosbouwtrekker uit 1964? Of wil je de gedetailleerde waarde van TKS47N weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van TKS-47-N. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere land- of bosbouwtrekkers, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste land- of bosbouwtrekkers staan er dus niet tussen.
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken TKS–47–N één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om TKS–47–N makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters T, K, S en N kun je taksen maken. Nu hoef je alleen maar de cijfers 4 en 7 met taksen te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met T, K, S en N als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 4 en 7 in TKS47N vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle TKSN-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan TKSÂ 47Â N, gebruik dan onderstaande zoekbox: