Voertuigsoort | Land- of bosbouwtrekker (tractor) |
Merk | Steyr |
Model | 8120 |
Type | A |
Kenteken | 14-GV-28, 14–GV–28, 14 GV 28 (gespeld: Één Vier Gerard Victor Twee Acht) |
Europese voertuigcategorie | T |
Schadeverleden | Schades van deze Steyr 8120 A opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 09-02-2021 (ruim 4½ jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 09-02-2021 (ruim 4½ jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 30-06-1983 (ruim 42 jaar geleden) |
Tijdlijn van de 14GV28 |
|
30-06-1983 | Eerste toelating |
09-02-2021 | Eerste tenaamstelling in nederland |
09-02-2021 | Huidige aanvang tenaamstelling |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Steyr 8120 A opvragen |
Brandstof | Diesel |
Tankkorting via UnitedConsumers | Bestel de GRATIS tankpas en bespaar op elke tankbeurt! |
Opgegeven maximum snelheid | 30 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Steyr 8120 A opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Ja |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Steyr 8120 A opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Steyr 8120 A opvragen |
De gegevens van deze Steyr 8120 A met kenteken 14GV28 (uit sidecode 3) zijn bijgewerkt op: 16-07-2025.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze land- of bosbouwtrekker uit 1983? Of wil je de gedetailleerde waarde van 14GV28 weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van 14-GV-28. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere land- of bosbouwtrekkers, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste land- of bosbouwtrekkers staan er dus niet tussen.
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken 14–GV–28 één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om 14–GV–28 makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters G en V kun je de volgende woorden maken: agave, gave, Geeve, geve en guave. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 1, 4, 2 en 8 met dat woord te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met G en V als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 1, 4, 2 en 8 in 14GV28 vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle GV-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan 14Â GVÂ 28, gebruik dan onderstaande zoekbox: