Voertuigsoort | Mobiele machine (motorvoertuig voor werkzaamheden) |
Inrichting | Wiellader (shovel) |
Merk | Relly |
Model | R1.3e |
Kenteken | T-75-GLR, T–75–GLR, T 75 GLR (gespeld: Theodoor Zeven Vijf Gerard Lodewijk Rudolf) |
Type | R1.3E |
Europese voertuigcategorie | U |
Subcategorie (Nederland) | Wiellader |
Schadeverleden | Schades van deze Relly R1.3e opvragen |
Registratiedatum goedkeuring (afschrijvingsmoment BPM) | 25-11-2024 (ruim 9 maanden geleden) |
Tijdlijn van de T75GLR |
|
25-11-2024 | Huidige registratiedatum goedkeuring (afschrijvingsmoment bpm) |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze Relly R1.3e opvragen |
Lengte voertuig (minimum) | 277 cm |
Lengte voertuig (maximum) | 345 cm |
Hoogte voertuig (minimum) | 220 cm |
Hoogte voertuig (maximum) | 223 cm |
Massa bedrijfsklaar (minimaal) | 1650 kg |
Massa bedrijfsklaar (maximaal) | 2400 kg |
Breedte voertuig (minimum) | 95 cm |
Breedte voertuig (maximum) | 125 cm |
Wielbasis voertuig (minimum) | 155 cm |
Wielbasis voertuig (maximum) | 165 cm |
Maximum massa technisch (maximaal) | 3450 kg |
Maximum massa technisch (minimaal) | 1650 kg |
Schadeverleden | Schades van deze Relly R1.3e opvragen |
Brandstof | Elektriciteit |
Netto maximale vermogen elektrisch | 25 kW (34 pk) |
Aantal zitplaatsen | 1 |
Aantal wielen | 4 |
Opgegeven maximum snelheid | 20 km/u |
Schadeverleden | Schades van deze Relly R1.3e opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Nee |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze Relly R1.3e opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Niet geregistreerd. (code: NG) |
Schadeverleden | Schades van deze Relly R1.3e opvragen |
De gegevens van deze Relly R1.3e met kenteken T75GLR (uit sidecode 12) zijn bijgewerkt op: 26-11-2024.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze mobiele machine? Of wil je de gedetailleerde waarde van T75GLR weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van T-75-GLR. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere mobiele machines, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste mobiele machines staan er dus niet tussen.
We kunnen de letters en cijfers van T75GLR ook een beetje door elkaar schudden. Zo krijg je kentekens uit andere sidecodes. Hier kun je ze zien, voor zover ze al bestaan en nog niet verlopen zijn:
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken T–75–GLR één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om T–75–GLR makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters T, G, L en R kun je de volgende woorden maken: Tegelaar, Tegeler, Tigelaar, tuigleer en uitglijer. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 7 en 5 met dat woord te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met T, G, L en R als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 7 en 5 in T75GLR vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle TGLR-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan TÂ 75Â GLR, gebruik dan onderstaande zoekbox: