Voertuigsoort | Oldtimer personenauto (klassieker auto) |
Merk | Lancia |
Model | Beta |
Type | Monte carlo |
Kenteken | 02-JZ-26, 02–JZ–26, 02 JZ 26 (gespeld: Nul Twee Jan Zaandam Twee Zes) |
Kleur(en) | GEEL |
Europese voertuigcategorie | M1 |
Plaats chassisnummer | r. op schutbord in kofferruimte |
Schadeverleden | Schades van deze gele Lancia Beta Monte carlo opvragen |
Datum aanvang tenaamstelling | 28-10-1987 (bijna 38 jaar geleden) |
Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 16-04-1976 (ruim 49 jaar geleden) |
Datum eerste toelating | 16-04-1976 (ruim 49 jaar geleden) |
Vervaldatum APK | 09-06-2022 (bijna 3½ jaar geleden) |
Tijdlijn van de 02JZ26 |
|
16-04-1976 | Eerste tenaamstelling in nederland |
16-04-1976 | Eerste toelating |
28-10-1987 | Huidige aanvang tenaamstelling |
09-06-2022 | Huidige vervaldatum apk |
Vorige eigenaren | Vorige eigenaren van deze gele Lancia Beta Monte carlo opvragen |
Massa leeg voertuig | 1025 kg |
Massa rijklaar | 1125 kg |
Wielbasis | 230 cm |
Schadeverleden | Schades van deze gele Lancia Beta Monte carlo opvragen |
Aantal cilinders | 4 |
Schadeverleden | Schades van deze gele Lancia Beta Monte carlo opvragen |
Brandstof | Benzine |
Uitlaatemissieniveau | EURO 0 |
Tankkorting via UnitedConsumers | Bestel de GRATIS tankpas en bespaar op elke tankbeurt! |
Aantal deuren | 2 |
Aantal wielen | 4 |
Schadeverleden | Schades van deze gele Lancia Beta Monte carlo opvragen |
WAM verzekerd geregistreerd | Nee |
Exportindicator | Nee |
Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
Taxi-indicator | Nee |
Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
Is oldtimer? | Ja |
Schadeverleden | Schades van deze gele Lancia Beta Monte carlo opvragen |
Toelichting tellerstandoordeel | Dit voertuig heeft een teller die niet tot 999.999 telt of de teller heeft de maximale tellerstand bereikt en is daarna weer teruggesprongen naar nul. Hierdoor komt de tellerstand op de teller mogelijk niet overeen met het aantal kilometers/mijlen dat het voertuig daadwerkelijk gereden heeft. Om die reden geeft de RDW geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. (code: 01) |
Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
Jaar laatste registratie tellerstand | 2020 |
Schadeverleden | Schades van deze gele Lancia Beta Monte carlo opvragen |
De gegevens van deze Lancia Beta Monte carlo met kenteken 02JZ26 (uit sidecode 3) zijn bijgewerkt op: 16-07-2025.
Op Ikwilvanmijnautoaf.nl verkoop je je klassieker auto veilig vanuit thuis. Zonder gedoe. Verkocht.
Benieuwd naar het schadeverleden van deze gele oldtimer personenauto uit 1976? Of wil je de gedetailleerde waarde van 02JZ26 weten? Of controleer gewoon even de vorige eigenaren. Voorkom een miskoop!
Hieronder staat de kentekenreeks van 02-JZ-26. Dit zijn de 10 eerdere en 10 latere personenauto's, waarbij gecontroleerd is of de kentekens nog actief zijn. Geëxporteerde, gesloopte, gestolen, of om een andere reden geschorste personenauto's staan er dus niet tussen.
Als je elke letter en cijfer uit het kenteken 02–JZ–26 één hoger of lager maakt, zie je wie de buren van dit kenteken zijn. Ook handig als je een typefout hebt gemaakt bij het opzoeken, of het kenteken niet helemaal goed hebt gelezen.
Om 02–JZ–26 makkelijker te onthouden kun je een ezelsbruggetje gebruiken. Zo kun je de letters beter onthouden als je er een woord mee maakt. Van de letters J en Z kun je de volgende woorden maken: joyeuze en Jozua. Kies het woord dat je het opvallendst of makkelijkst vindt. Nu hoef je alleen maar de cijfers 0, 2, 2 en 6 met dat woord te combineren.
Benieuwd welke voertuigen er nog meer zijn met J en Z als de letters van het kenteken? We hebben de cijfers 0, 2, 2 en 6 in 02JZ26 vervangen door alle andere mogelijkheden. Bekijk alle JZ-kentekens.
Wil je een ander kenteken checken dan 02Â JZÂ 26, gebruik dan onderstaande zoekbox: